Pieczarka biała

Oferujemy pieczarki najwyższej jakości. SPGJ zrzesza producentów  o długoletnich tradycjach uprawy pieczarek. Dzięki wyspecjalizowanym procesie produkcji gwarantujemy doskonałą jakość pieczarek. Członkowie naszej grupy posiadają certyfikaty GLOBALGAP. SPGJ przykłada szczególną uwagę do zapewnienia jakości, dzięki temu gwarantujemy najwyższą zdrowotność oraz jakość grzybów.

Spółdzielnia oferuje pieczarki które są świeże, zdrowe, czyste, zamknięte, nieuszkodzone, kapelusze okrągłe lub półkoliste, białe bez plam, o smaku charakterystycznym dla pieczarki świeżej bez obcego smaku i zapachu, o długości trzonka nie większej aniżeli połowa średnicy kapelusza.

Nasza baza logistyczna wraz z specjalistycznymi samochodami-chłodniami, jest w stanie sprostać surowym wymaganiom jakościowym przechowywania i transportu, stawianym przez naszych odbiorców. Nasze pieczarki trafiają na półki sklepów i supermarketów w wielu miastach w kraju jak i zagranicą.

Jesteśmy w stanie dostarczyć duże partie jednolitego towaru w krótkim czasie w dowolnym opakowaniu. Specjalizujemy się w obsłudze hurtowej wymagających klientów.

Oferujemy pieczarki świeże oraz grzyby leśne w opakowaniach zgodnie z zamówieniami kontrahentów np.:

  • pieczarki świeże w opakowaniach: 150g , 250g  , 500g  , 800g  , 3kg
  • pieczarka krojona w tackach: 250g , 500g
  • boczniak świeży w opakowaniach: 250g , 500g , 2kg
  • pieczarka brązowa w opakowaniach: 250g , 3kg